BUTAFIXBUTAFIX R33 Gergi Halatı
BUTAFIXBUTAFIX R33 Gergi Halatı
Gergi Halatı 3mm - 3m Boy

BUTAFIX R33 Gergi Halatı

Marka : BUTAFIX
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺55,27(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,65(KDV Dahil)

BUTAFIX R33 Gergi Halatı - 3mm x 3m Boy

Özel çelik halat ve yine özel tasarım paslanmaz yüksükle, preslenerek üretilmiştir.

BUTAFIX R33 Gergi Halatı - 3mm x 3m Boy

Bu ürünler, baş direk boyuna göre uzunluğu, sıraların uzunluğuna göre de 120m den kısa sıralarda 3mm 120m den uzun sıralarda ise 4mm imal edilmiş tercih edilir. Aşağıdaki şekilde standart ürünlerimiz mevcuttur.

BUTAFIX Gergi Halatı

 

Çelik halat kalınlığı : 3,00mm 

  • Kaplama : Sıcak daldırma galvanize

Özel çelik halat ve yine özel tasarım paslanmaz yüksükle, preslenerek üretilmiştir.

Uygulama:

Çift te sistem ve duvar sisteminde yatırma telleri (üstte bulunan sağ ve soldan geçen çift sıra teller) genel olarak 2,20-2,50mm , gövde taşıyıcı tel 2,80-3,00mm, yine en altta bulunan sulama teli ise 2,00-2,50mm aralığında tercih edilir.

Sonuç: Sıcak daldırma ürünler, uzun ömürlü kaplama sunduğundan dolayı tercih sebebi olmalıdır. Telin ömrünü ve kullanım pratikliği için en azından sıranın tek tarafına gerdirme mandalı  kullanmalısınız.

Modern bağcılıkta baş direklerin doğru ve dayanaklı tesis edilmesi hayatı önem taşır. Zaten dekar başına düşen maliyetinizi bağ veya bahçenizdeki sıra uzunlukları belirler. Başka bir deyişle dekar başına düşen baş direk sayısı belirler.Baş direkleri doğru ürünlerle uygulamak ve sağlamlığına güvenmeniz gerekir. O yüzden direklerdeki kalınlık, kaplama özellikleri,direk ömrü, aksesuar genişleme yuvaları ve gerekli miktarda delikler önemlidir. Bir o kadar da toprağa sabitlerken gergi sisteminin doğru yapılması oldukça önemlidir.

Kaliteli çelik halat ve gerdirme mandalı ile toprak çıpanıza baş direğinizi sabitlemeniz gerekir. Ürünlerimiz galvanize ve çelik özlü olup halat uzunluğu ve taşıma yüküne göre 3mm veya 4mm kalınlıkta 1.sınıf halattan imal edilir. Yine tellerdeki genleşme dönemlerinde gerdirme mandalını ileri alıp direğin gerginliğini artırmanız gerekir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR