Baş Direk ( BUTAFIX ) 220cm

Marka : BUTAFIX
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,50(KDV Dahil)

BAŞ DİREK 52×44mm PROFİLİ - 2mm kalınlık

Bağcılık, meyvecilik ve çit amaçlı ( toprak zeminde ) çok pratik ve ekonomik kullanım sağlar.

SIRA BAŞLARI veya KÖŞELERDE mukavemet için kullanılır.

Not: 100 adetten fazla alımlar için bize ulaşın!

BAŞ DİREK 52×44mm PROFİLİ - 2mm Kalınlık

Bu model standart baş direk profilimizdir. Teknik ebatlar olarak sırt genişliği 52mm, yanak genişliği 44mm, standart üretimde sac kalınlığı 2,00mm galvanizli sactan ve boy aralığı olarak 220cm – 450cm arası uzunluklarda üretilmektedir.

Kullanım önerisi: Üzüm bağlarında ve meyve bahçelerinde önerilen baş direktir. Pergole sistemlerde ara direk olarak ta kullanılabilir. Bodur meyve bahçelerinde hem ara direk hem de baş direk olarak tercih edilebilir. Bodur meyve bahçelerinde sıra uzunluğu 60-70m den uzun ise bu direk yeterli gelmeyecektir. En geniş direğimizi kullanmanızı öneririz.

Yüksek çit sistemlerinde de köşe ve baş direk olarak kullanılabilir. MMakinalı hasat, budama ve çapalama yapılan bağcılığa uygun ürünlerdir. Montaj esnasında çukur açmadan ve beton dökülmeden,
sadece çakarak kolaylık sağlayan özel U formunda tasarlanmıştır. En yüksek mukavemet için U profilin açık kısmının sıra dışına bakacak şekilde monte edilmesini öneririz. Aynı zamanda sıra dışına doğru 10-20 derece açılı olarak uygulama isabetli olacaktır.

Makinalı hasat, budama ve çapalama yapılan bağcılığa en uygun ürünlerdir.


Montaj esnasında çukur açmadan ve beton dökülmeden, sadece çakarak kolaylık sağlayan özel U formunda tasarlanmıştır.

Not: 100 adetten fazla alımlar için bize ulaşın!

BAŞ DİREK UYGULAMASI